Kreditai

Kreditai: neapgalvotas žingsnis ar savisauga?

Internetas kasdien siūlo vis įvairesnių būdų užsidirbti ir sutaupyti kuo didesnę pinigų sumą smagiems vakarams leisti. Sušlubavus finansams įvairios įmonės siūlo pasinaudoti mini paskolų galimybe, kuri bent jau kurį laikotarpį užkemša pasidariusią finansinę skylę. Kreditai gali būti puiki išeitis jei jums trumpam reikia vienkartinės paskolos, kurią esate tikras, jog galėsite grąžinti. Tačiau jis jokiu būdu neišspręs didelių finansinių problemų. Galbūt todėl kreditai ir yra vadinami mini paskolomis – jos yra nedidelių sumų ir grąžinimo laikotarpis tikrai nėra labai ilgas. Prieš nuspręsdami pasirinkti kreditą jau turint įmonę kuo detaliau pasidomėkite jos veikla, kokie atsiliepimai sklando virtualioje erdvėje, paskambinkite firmos konsultantams ir pasidomėkite konkretesne informacija.

  • Įvertinkite situaciją ar kreditas jums išties reikalingas. Ar verta imti jį dėl vienos dienos užgaidos, kuri nėra būtina. Kreditas turi būti atsarginis variantas, kuriuo galėsite pasinaudoti labai užspaudus sunkumams. Jei tik įmanoma, pabandykite jo išvengti.
  • Detaliai susipažinkite su bendradarbiavimo sąlygomis. Jei ko nors nesuprantate kreipkitės į vadybininkus ir išsiaiškinkite. Labai dažnai kreditas tampa minutės proveržio siekiu ir nusiuntus žinutę laukiamas pinigų papildymas. Tai labai ekspresyvus veiksmas ir dažniausiai jis nebūna tinkamas. Nesusipažinę nei su palūkanomis nei su grąžinimo terminu žmonės dažnai pakliūna į savo pačių pasidarytus spąstus. Kiekvienas sutarimas, kuris remiasi ir į pinigus, turi būti labai detaliai apgalvotas, tad nesuklyskite.
  • Reguliuodami savo finansus pirmiausia pinigus skirkite paskolos atidavimui, o tik tada savo reikmėms. Jei nepalikote užstato tai nereiškia, jog įmonė apsišarvuos didele kantrybe ir lauks, kol nuspręsite grąžinti pasiskolintą pinigų sumą. Kreditai yra apribojami įvairių teisinių įstatymų, tad viskas vyksta remiantis Lietuvos Respublikos konstitucija. Jei nesilaikysite nurodytų sąlygų galite turėti labai rimtų problemų, kurios tikrai bus nulemiamos firmos naudai.

Greitasis kreditas gali būti geriausias draugas, kuomet labai skubiai prisireikia nedidelės pinigų sumos. Tačiau paskolos prašymas SMS žinute daug kam atrodo nerimtas, galbūt todėl tautiečiai neapgalvoję visų sąlygų naudojasi greitųjų kreditų paskolomis.

Palikite visus nemalonumus už durų ir mėgaukitės gautais pinigais. Nors žmonės dažniausiai save pristato, kaip ne materialistus, tačiau juk kiekvienas turime slaptą polinkį pinigams. Bent jau individualiai sumai, kuri mus padaro laimingais. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *