Šalia aviabilietų reikalingi dokumentai…

Kelionės lėktuvu tapo daugelio žmonių aistra… Turbūt verta pažymėt, jog ne pats skrydis, o tokia egzistuojantis galimybė susipažinti su plačiuoju pasauliu. Išties aviabilietai tarsi neįkainojama galimybė pasiekti anksčiau nepasiekiamus kraštus. Tad jei jūs pagaliau nusprendėte, kad laikas išbandyti kitų šalių teikiamus malonumus – ieškokite bilieto, kuris labiausiai atitiktų jūsų poreikius. Tačiau nepamiškite, kad keliaujant aviabilietas tikrai ne vienintelis dokumentas, kurį privalote su savimi turėti. Tačiau apie juos šiek tiek plačiau toliau.

 

Pasas arba asmens kortelė

 

Kiekvienas keliaujantis į užsienį privalo su savimi turėti asmens dokumentą, kuris įrodytų, kad viskas yra legalu, teisinga, o ir bilietas yra to žmogaus, kuris už jį ir sumokėjo. Aviabilietai ir juose pateikiama informacija privalo sutapti su ta, kuri yra pažymėta pase. Taip pat vietoj paso galite turėti asmens tapatybės kortelę. Tai dokumentas, kurio užteks keliaujant po Europos šalis, tačiau kartais keliaujant kiek toliau, tapatybės kortelės neužtenka ir tik su pasu galite pakliūt į konkrečią šalį. Nepamirškite, kad jei keliaujate su galutiniu bilietu, jūsų asmens dokumentas privalo galioti iki tol, kol grįšite į Lietuvą. Nerizikuokite vykti su tokiu, kuris gal baigtis už kelių mėnesių, tačiau nežinote ar pavyks laiku pasidaryti naują.

 

Kiti dokumentai

 

Kitų dokumentų jums reikės tik tada, jei turite kokių nors specialių poreikių arba vežate kartu su savimi gyvūną… Tiksliau – toliau.

 

  • Jei keliaujate kartu su gyvūnu jums reikės veterinaro pažymos, kad pastarasis yra sveikas.
  • Jei keliaujate su mažamečiu vaiku, tada jums reikės jo gimimo liudijimo. Jei vaikas ne jūsų, tuomet jo tėvelių ir notaro patvirtinti dokumento, kad viskas yra legalu.
  • Jei esate nėščia, tuomet reikia daktaro pažymos, kad jūsų sveikata leidžia jums keliauti.
  • Jei esate invalidas, tuomet reikia daktaro pažymos, kad jūsų sveikata leidžia jums keliauti.

 

Pasirūpinus visais dokumentais jums nekils jokių problemų, kurios galėtų trukdyti pakliūti į norimą kraštą. Keliaukite saugiai, laimingai ir sveikai. Aviabilietai tarsi suteikia galimybę, kad į norimą šalį nukeliausite sveikas. Tačiau padėkite mums tai padaryti, pats pasirūpindamas savimi ir reikalingais dokumentais.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *