Jūsų svajonių miegamasis

Kiekvienas pavyzdingas namų šeimininkas nori sau ir savo šeimai visko, kas tik geriausia. Erdvus, malonus, šiltas ir jaukus poilsio kambarys yra kertinis puikių namų akmuo. Kad jūs būtumėte žvalus, energingi , gerai pailsėję ir laimingi, labai svarbus yra puikus miegamasis. Tačiau ką reikia žinoti, kad sukurti savo svajonių miegamąjį?

Balta komoda. Nuotrauka iš https://www.gintarobaldai.lt/miegamojo-baldai/komoda-318

Kai galvojame apie puikų poilsį, pirmi žodžiai, kurie ateina mums į galvą yra miegas ir lova. Visas kambarys būtų nereikalingas, beprasmiškas, jeigu jame nebūtų šių vartų į sapnų šalį. Gera, jūsų kūną bei kitus poreikius atitinkanti lova yra pagrindinė gero miegamojo dalis. Net jeigu ir turėsite pačias geriausias spintas, komodas, ar kitus baldus, jie neturės jokios vertės, jeigu kambaryje nebus lovos. Įvairiausių čiužinių bei lovų pasirinkimas yra labai didelis. Jei norite sukurti puikų miegamąjį, skirkite daugiausiai dėmesio geros lovos paieškoms, o likusias kambario detales derinkite aplink ją. Gera lova – tai viso miegamojo epicentras.

Kai įrenginėsite savo miegamąjį, pasistenkite jo neapstatyti dideliu kiekiu arba dideliais baldais. Jei nežinote, kokių baldų reikia jūsų miegamajam, galite orientuotis pagal šį šabloną – gera lova, naktinis stalius arba spintelės, jūsų poreikius atitinkanti komoda arba spinta. Pasistenkite vengti kitų baldų miegamajame, ypač buitinės technikos. Palikite visą tai kituose kambariuose, nes tik tada jūsų miegamasis bus erdvus, jaukus ir leis jums gerai pailsėti.

Apšvietimas miegamajame turi skirtis nuo kitų kambarių. Jis turi būti daug silpnesnis, labiau atpalaiduojantis, šiltesnis.  Tokius poreikius dažniausiai patenkina staliniai arba sieniniai šviestuvai, o jeigu galite sau leisti, būtinai įsirenkite apšvietimą, kurio stiprumą galėsite reguliuoti prie lovos. Ryškias šviesas galite panaudoti korpusinių baldų – komodos, spintos apšvietimui, kad juose be jokio vargo rastumėte visus daiktus.  Dienos šviesa yra labai svarbi, tad pasistenkite taip išdėstyti baldus, kad jie neužgožtų lango ir įleistų reikiamos šviesos. Šis žingsnis taip pat turi būti sprendžiamas pagal jūsų poreikius, kadangi jeigu jūs esate linkę ilgiau pamiegoti, į veidą plieskiantys rytiniai saulės spinduliai jūsų nenudžiugins.

Miegamajame privalo dominuoti tik švelnios, atpalaiduojančios spalvos, tad jeigu galite, venkite stiprių spalvų, veidrodinių paviršių, kontrasto. Miegamasis visada turi išlikto poilsio vieta, o tokia ji bus tik tada, jeigu naudosite šiltas ir neryškias spalvas. Jei jums reikia kontrasto, panaudokite aštresnes spalvas detalėms bet neleiskite joms užgožti pagrindinių kambario spalvų.

Įrengti gerą miegamąjį nėra taip jau ir sunku – jums tereikia žinoti keletą svarbiausių aspektų, savo asmeninius poreikius bei tiesiog išlikti atidiems. Jeigu išrinksite geras spinteles, naktinius staliukus, komodą arba spintą ir panaudosite tuos baldus sudaryti jaukumui aplink lovą, miegant tokiame kambaryje jūsų poilsis visada bus nepriekaištingas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *