Nauji sprendimai vestuvėms, apie kuriuos galbūt nepagalvojote

Vasara – vestuvių metas. Būtent šiuo laikotarpiu didžioji dalis porų nusprendžia sumainyti žiedus ir prisiekti amžiną meilę, tačiau iki šventės ir galimybės atsipalaiduoti jūsų laukia nemaža dalis planavimo. Nereikia stebėtis, jog daug porų investuoja į vestuvių planuotoją, kuri pasirūpina daugeliu dalykų ir pataria ten, kur neturite aiškios nuomonės. Visgi, samdyti žmogų išgali ne kiekvienas, tad natūralu, jog tikrai ne visi renkasi tokią paslaugą. Net ir be pagalbos iš aplinkinių jūs galite susikurti neįtikėtiną šventę, tiesiog reikia nepamiršit pasinaudoti visomis jums palankiomis galimybėmis. Šiais laikais informacijos bei idėjų internete yra tikrai daug, tad galite atsirinkti tai, kas geriausiai atitinka jūsų lūkesčius ir bendrą šventės įvaizdį. Tam, jog būtų lengviau apsispręsti, o tuo pačiu žinotumėte, jog pasinaudojate geriausiomis švenčių idėjomis, turime jums kelis pasiūlymus, kuriems tikrai neatsispirsite.

Visų pirma – fotografavimas ir filmavimas iš oro. Tai paslauga, kurią teikia specialią įrangą turintys fotografai. Kai kurie jų daro ir įprastas nuotraukas, na o esama pasirinkimų kai galima samdyti tik su iš oro daromomis nuotraukomis dirbančiais specialistais. Svarstote, kuo toks unikalus fotografavimas iš oro bei ar jis būtinas? Būtinybės nėra niekur, tačiau visi, kas jau spėjo pasinaudoti šia paslauga paliudys – atsiminimai, kuriuos gaunate, tiesiog neįtikėtini. Jei jau investuojate į gražią šventės vietą, papuošimus, kodėl gi neįamžinus viso to? Priešingu atveju prarasite nemažai akimirkų, kurias vėliau nebus taip lengva ir atsiminti. Taigi, jei ieškodami fotografo nė nesusimastėte apie tokį pasirinkimą – pats metas tai padaryti, nes geriausi savo srities specialistai yra tiesiog išgraibstomi.

Kita paslauga, kurios negalite pamiršti – šampano staliukas prie bažnyčios ar santuokų rūmų. Greičiausiai visiems įprasta po ceremonijos pasivaišinti šampanu bei užkandžiais, tačiau kas visu tuo turėtų pasirūpinti? Tėvai, draugai, o galbūt piršliai? Tam, jog nereikėtų tikėtis ir įdarbinti kitų asmenų, geriausia šia paslauga pasirūpinti patiems, na o aptarnavimas bei jo išpildymas jums leis atsipalaiduoti ir mėgautis šventės akimirkomis. Neapsigaukite, tai tikrai nėra brangi paslauga, tad ją tikrai sau galite leisti!

Na ir galiausiai – aptarnavimas pačios šventės metu. Nepaisant to, renkatės sodybą ar restoraną, po oficialiosios dalies jums taip pat bus reikalingas tam tikras aptarnavimas, na o šioje vietoje mes jums turime unikalų pasiūlymą. Tai kokteilių baras “ant ratų”. Jūs galite užsisakyti barmeną, kuris atvyks į nurodytą vietą ir visą šventės laiką jus bei svečius lepins išskirtinio skonio kokteiliais. Tai ne tik patogu, egzotiška, tačiau taip pat be galo gražu. Be jokios abejonės tai sukurs prabangių ir tinkamai išpildytų vestuvių įvaizdį, o svečiai šio susibūrimo dar ilgai nepamirš. Taigi, jei planuojate savo vestuves, pasinaudokite šiais patarimais ir būkite tikri, jog geriausios idėjos bus ir jūsų šventėje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *