Šiltinimas poliuretano putomis – geriausias pasirinkimas Jūsų namams

Kiekvienas iš mūsų, statydamas namą, nori įsirengti kokybišką būstą. Tai ne tik grožis, kuris atitinka mūsų keliamus standartus, bet ir kokybė, kuria ateityje galėsime tik pasidžiaugti. Turint galvoje tai, jog dažniausiai namų kvadratūra būna gerokai didesnė nei kitų gyvenamųjų vietų, natūraliai kyla namo šildymo klausimas. Kiek kainuos namo šildymas mėnesiui žiemos laikotarpiu priklauso ir nuo šildymo sistemos kurią pasirinksit, tačiau reikia pripažinti, jog nesandarus namas visada pareikalaus daugiau investicijų. Taigi, kaip išvengti to nesandarumo? Kokių priemonių galime imtis? Šiandien jums siūlome vien iš geriausių ir efektyviausių sprendimų. Tai – šiltinimas putomis. Tai inovatyvi ir pakankamai nauja sistema, kuri jau spėjo įrodyti, jog šiuo metu rinkoje nėra geresnio pasirinkimo. Ar ji kainuos daugiau nei įprasti variantai, tokie kaip putplastis ar stiklo vata? Taip. tačiau nežymiai. Visgi, tai ilgalaikė investicija, kuri netruks atsipirkti, na o jei ja nepasinaudosite šiandien, ateityje jūsų kišenę plonins nuolatiniai pakeitimai namo šildymo klausimu, kurie vis tik nepadės išspręsti namo nesandarumo problemos. Taigi, jei šiuo metu domitės statybomis ir namų šiltinimu, aptarkime plačiau mūsų siūlomą pasirinkimą ir tai galbūt jums padės apsispręsti.

Vienas iš pagrindinių privalumų, kuriuo pasižymi siltinimas poliuretano putomis – maksimali varža. Tai reiškia, jog šios sistemos pagalba yra apšiltinami net ir smulkiausi namo tarpai ar plyšiai, kuriuos užkamšyti rankiniu būdu, naudojant vatą ar putplastį būtų tiesiog neįmanoma. Mūsų siūlomas šiltinimo metodas yra unikalus tuo, jog putos yra purškiamos slėginiu aparatu ir sugeba užpildyti visus reikiamus tarpus. Jos gali būti naudojamos tiek stogo, tiek sienų ar net pamatų šiltinimui. Taip pat reikia išskirti, jog šis pasirinkimas itin tinkamas dėl to, jog nesumažina namų erdvės. Reikiama varža pasiekiama vos keliais centimetrais putų, tad jei norite išlaikyti kiek įmanoma aukštesnes lubas namuose – tai idealiausias variantas. Dar vienas privalumas – darbo atlikimo greitis. Jei norite apšiltinti namo stogą, o galbūt net ir sienas, greičiausiai suplanavote kelias savaites darbų, tiesa? Tai natūralu, nes būtent tiek trunka apšiltinimas įprastais ir jau galima sakyti atgyvenusiais metodais. Tuo tarpu darbas su poliuretano putomis gali trukto vos dieną ar kelias, na o jūsų namas bus visiškai sandariai apšiltintas. Nesitikėjote? Tai pasiūlymas, kuriuo turi pasinaudoti kiekvienas iš mūsų, norintis gyventi šiltuose ir ekonomiškuose namuose.

Statybų sektoriuje nuolatos atsiranda naujovių, kurios siūlo patobulinimus, tačiau neretai vartotojai juos priima skeptiškai. Visgi, šiandien aptartas pastatų šiltinimo būdas yra tai, kas pakeis šiandienos rinką ir taps neabejotinu ateities lyderiu. Tik nuo jūsų priklauso, ar pasinaudosite šia išskirtine proga jau dabar įsirengti kokybiškus ir ekonomiškus namus ateičiai. Tai jūsų sprendimas, tad rinkitės apgalvotai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *