Kaip rasti pigų ir patogų skrydį?

Keliavimas yra vienas didžiausių gyvenimo malonumų. Kiekvienas žmogus nori pamatyti kuo daugiau pasaulio ir pažinti plačią ir turtingą užsienio kultūrą. Nors skrydžiai nėra pigūs ir atostogos užsienyje nėra kiekvienam įkandamas malonumas,  gerai pasistengus ir išlikus akyliam galima rasti labai patogų ir pigų skrydį. Taigi kaip būti tuo keliautoju, kuris keliauja pigiai?

Labai dažnai sakoma, kad avialinijos bilietų kainas paskelbia likus 330 dienų iki skrydžio ir vėliau jos po truputį kyla. Nors taip būna dažniausiai, verta išlikti akyliems.  Oro linijos nuolat manipuliuoja kainomis, todėl norint rasti pigų skrydį reikia būti apdairiam, kad išvengti avialinijų ir internetinių agentūrų naudojamuose puslapiuose. Tikriausiai pastebėjote, kad jums beieškant patogaus ir pigaus skrydžio, kainos nuolat kyla. Tai svetainės automatizuotas procesas, kurio tikslas jus suklaidinti ir sudaryti įspūdį, kad kelionės bilietai brangsta ir apgaulės būdu jus paskatinti pirkti greičiau. Šios niekšybės galite išvengti reguliariai trinant kompiuterio slapukus arba pasinaudoję slaptuoju naršymo režimu.

Pigiausias būdas rasti gerą kelionės bilietą yra palaukti išpardavimo arba nenurodyti kelionės tikslo. Pastaruoju atveju bilietus rasti galite tokiuose puslapiuose kaip „Kayak Explore“ arba „Google Flights“. Ten nurodę iš kur skrendate pamatysite kainų žemėlapį. Tokiuose tinklapiuose kaip „Momondo“ arba „Skyscanner“ nenurodę kelionės tikslo taip pat galėsite nustatyti norimos kainos ribas ir kelionės tipą.

Geras bet rizikingas variantas rasti pigų skrydį yra ieškoti jo paskutinės minutės interneto puslapiuose. Ten sėkmės dėka galėsite rasti paskutinės minutės pigų skrydį. Tai nėra pats geriausias paieškos būdas, bet kartais galite rasti nepaprastai gerą kelionę.

Jei nusprendėte skristi didesnį atstumą ir tolimojo reiso skrydis yra su sustojimu, vertėtų įsigyti atskirus bilietus nuo pradinio taško iki sustojimo, o nuo sustojimo iki kelionės galo. Taip bilietai kainuos pigiau, tačiau patariame sustojimo taške praleisti bent vieną naktį. Tai yra gera mintis todėl, kad dėl vėluojančio pirmo lėktuvo galite praleist antrąjį skrydį. Įsigiję vieną bilietą mokate daugiau, tačiau avialinijos suteikia garantija, kad net jei lėktuvas vėluos jus vis tiek būsite nuskraidinti iki kelionės tikslo, o nusipirkus atskirus bilietus gali kilti nemalonumų. Taip pat nusileidus sustojimo taške kai kurie oro uostai gali pasiūlyti nemokamas ekskursijas po miestą, tačiau joms būtina užsiregistruoti oro uosto terminale.

Žinodami planuojamos kelionės datą, tokiose svetainėse kaip „Skyscanner“, Skrendu.lt ar Avia.lt paieškoje galite išsirinkti kelionės mėnesį arba pasirinkti pigiausių skrydžių mėnesį. Pigiausia yra skristi antradienį, o pirmadienis, penktadienis ir šeštadienis yra kur kas brangesni. Nors šios taisyklės ne visada galioja, tačiau logiška, kad būtent šiomis dienomis žmonės skrenda dažniausiai. Jei sėdite ir laukiate to „tinkamo“ skrydžio, tikrinkite kainas dažnai. Kai jos nukris iki jums palankios, nedvėjokite ir įsigykite bilietą

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *