Ką reikia žinoti, kad išsirinkti gerus akinius nuo saulės?

Siekiant rasti puikius akinius nuo saulės, labai svarbi yra kokybė. Akiniai tai vienas iš svarbiausių ir labiau pastebimų aksesuarų, o vasaros metu jie taip pat yra būtini, nes apsaugo mus nuo akims kenkiančių ultravioletinių spindulių. Taigi ką mes turime žinoti, kad išsirinkti madingus, patogius, akis apsaugančius akinius nuo saulės?

Nusprendus įsigyti akinius labai svarbu atrasti tai, kas tinka mums. Tai, kas yra madinga, ne visada tinka visiems. Akiniai nuo saulės gali labai pakeisti jūsų išvaizda, o jų pasirinkimas yra labai platus, todėl gerai paieškojus galima nesunkiai rasti tai, kas tiks būtent jums. Akinių rėmelių plotis turėtų atitikti veido plotį, o kojelės turi būti ne per ilgos ir ne per trumpos bei nesiliesti prie veido. Akiniai neturi spausti ir turi gerai laikytis ant nosies. Kad sužinoti, ar akiniai tinka jums, matuodamiesi juos staigiai pasilenkite, pasukiokite galva. Tinkami akiniai neturėtų nusmukti arba nukristi.

Kai rinksitės stiklo spalvą, išsirinkite natūralius tonus, tokius kaip melsva, pilka. Akinių medžiaga nepakeis apsaugos kokybės, todėl ji nėra labai svarbi. Plastikas kaip tik labiau pasižymi savo tvirtumu ir lengvumu. Prie gerų kokybiškų akinių rasite informaciją apie apsaugą nuo ultravioletinių spindulių. Kad apsaugotumėte akis nuo jų, įsitikinkite, kad akiniuose yra specialus, akių apsaugai skirtas filtras. Net kai nešviečia saulė, užsidėkite akinius, nes jie pagerina matomumas ir taip vis tiek padeda apsaugoti akis nuo ultravioletiniu spindulių, kai spinduliuote yra labai aktyvi. Dėl to rekomenduojama akinius nešioti net ir apniukusiu oru, nors matomumas yra puikus ir be jų.

Kuo geriau išsirinksite akinius, tuo mažiau ultravioletinių spindulių pasieks jūsų akis. Jei jūsų veidas apvalus, jums tik tiek apvalūs, tiek geometrinių formų akiniai. Labiausiai tiks tie kurie atkartos jūsų antakių formą. Apvali veido forma yra pati universaliausia, tačiau nepatariame rinktis akinių, kurie per dideli jūsų veidui. Širdies formos veido savininkui labiausiai tinka apvalus akiniai su siaurais rėmeliais. Galite išsirinkti labai madingus vintažinio stiliaus apvalius arba užapvalintus kvadrato formos akinius, tačiau patariame, kad akinių rėmeliai nebūtų platesmi nei jūsų skruostikauliai. Kvadratinės formos veidui labiausiai tiks katės akių formos rėmeliai bei lakūno, lašo, ovalūs akiniai. Tokie akiniai sušvelnins veido „kampuotumą“. Jei jūsų veidas pailgos formos, vertėtų pabandyti kvadratinės formos akinius su didesniais rėmeliais. Taip pat labiau tiks akiniai, kurių rėmeliai kiek platesni nei įprastai. Ovalaus veido savininkas gali nešioti įvairius akinius nuo saulės, tačiau geriau venkite ypač storų ir didelių rėmelių. Populiariausi ir aukšta kokybe pasižymintys yra Ray Ban akiniai. Šie akiniai pasižymi autentiškomis spalvomis bei formomis, moderniu dizainu ir inovatyviomis gamybai skirtomis medžiagomis

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *