Komfortas darbo vietoje

Komfortas mūsų gyvenime yra itin svarbus. Nesvarbu ar kalbame apie jūsų namu, automobilį ar net darbovietę. Visiems gerai žinoma, jog darbas užima labai didelę dienos dalį, tad būtina pasirūpinti, jog jūsų biuro baldai būtų ne tik kokybiški, bet ir patogūs. Žinoma, jei esate samdomas darbuotojas, greičiausiai manote, jog tai nėra jūsų rūpestis, tačiau gerai viską apsvarstykite. Užsienyje įprasta, jog verslininkai investuoja į savo darbuotojų patogumą bei komfortą ir tai labai džiugu, tačiau Lietuvoje situacija šiek tiek kitokia. Žinant tai, jog mūsų šalyje vyrauja smulkusis ir vidutinis verslas, nenuostabu, jog vadovai ne visada gali užtikrinti pačias geriausias darbo priemones. Jei jūsų darbas yra nuolatinis sėdėjimas prie kompiuterio, biuro kedes yra bene svarbiausia jūsų darbo priemonė. Tinkama kėdė leidžia įsitaisyti patogiai bei dirbti be jokių trukdžių, tad jums vertėtų susimąstyti apie šią investiciją. Nė vienas darbdavys neprieštaraus, jog jūs įsigysite savo nuosavą darbo kėdę, tad jei rūpinatės savimi ir savo sveikata, tai itin naudingas sprendimas.

Kiekvienas iš mūsų tikimės, jog darbe gausime visa, kas yra reikalinga tam, jog geriausiai atliktume savo darbą. Visgi, biuro baldai dažniausiai nėra prioritetas. Vietoje šio pasirinkimo yra įprasta atnaujinti kompiuterius bei investuoti į kitas svarbias sritis. Tai visiškai natūralu, ypač tais atvejais, kai įmonės turi nustatytą biudžetą ir turi jį paskirstyti svarbiausių poreikių patenkinimui. Šioje situacijoje derėtų nepamiršti, jog jūs patys galite imtis veiksmų. Vienas iš jų – pokalbis su vadovybe. Jei su savo kolegomis palaikote pakankamai šiltus santykius, nebijokite aptarti šį klausimą. Paaiškinkite, jog tinkamos biuro kedes gali padidinti darbo našumą bei prisidėti prie taip reikalingos motyvacijos. Niekam ne paslaptis, jog darbuotojai vertina rūpestį bei karts nuo karto nori bent truputėlio motyvacijos. Toks poelgis, parodymas, jog vadovams svarbu, kaip jaučiasi jų darbuotojai, gali labai stipriai pakeisti darbo atmosferą ir tik į teigiamą pusę.

Galiausiai, jei manote, jog jūsų vadovas nesupras šių argumentų, o galbūt tiesiog nenorite prašyti jokių paslaugų – įsigykite kėdę patys. Galbūt tai ir skamba keistokai, juk darbe tikrai yra kur atsisėsti, tačiau biuro kedes kokybė yra itin svarbi. Ši investicija bus skirta ne tik darbo produktyvumo didinimui, tačiau ir jūsų sveikatai. Tik pagalvokite, jums nebereikės muistytis, nerandant sau vietos, galėsite pamiršti nugaros skausmus ar nesibaigiantį nuovargį, kuris užplūsta vos įžengus pro namų duris. Šiais laikais biuro baldai yra ne tik kokybiški, tačiau ir pasižymi prieinamomis kainomis. Taigi, nedvejokite ir apsilankykite baldų salone. Čia galėsite ne tik išbandyti prekes, tačiau taip pat ir pasikonsultuoti su specialistais, kurie padės, paaiškins, konsultuos bei rekomenduos jūsų poreikius atitinkančias prekes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *