Kaip išsirinkti tinkamiausius baldus?

Išsirinkti baldus savo būstui yra sunkus ir varginantis procesas. Gerai parinkti ir suplanuoti baldai padės būstą paversti jaukiais ir patogiais namais. Kai pasirinkimas yra toks platus, suklysti yra labai lengva, todėl reikia būti labai atsargiam. Taigi į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis baldus?

Išsirinkti vonios kambario baldus yra nesunku. Tai dažniausiai nedidėlė patalpa, kuriai nereikia daug baldų. Dėl to patariama rinktis ne atskirus vonios baldus, o įsigyti komplektą. Vonios kambariui dažniausiai skiriamas nedidelis plotas, todėl reikia gerai suplanuoti kaip išdėstysite savo baldus kad tilptų visi vonios reikmenys. Tamsūs  baldai ir šviesios sienos padeda patalpai atrodyti erdvesniai.

Norint padaryti virtuvę kuo erdvesnę vertėtų įsigyti virtuvinį komplektą su mažų matmenų spintelėmis. Kadangi virtuvėje yra daug buitinės technikos prietaisų, rinkdamiesi baldus pažiūrėkite kokie prietaisai bus jūsų virtuvėje. Taip galėsite išsirinkti baldus kurie atitiks buitinių prietaisų matmenis. Jei jūsų virtuvė yra labai maža, stalai transformeriai yra puikus pasirinkimas. Toks stalas virtuvėje neužims daug vietos ir leis šeimai patogiai pusryčiauti.

Renkantis svetainės baldus labai svarbus yra jos ploto santykis. Jeigu svetainė yra didėlė, baldus derėtų išsirinkti didesnius. Jeigu jūsų svetainė taip pat yra ir miegamasis, patariame rinktis sofą-lovą. Dieną galėsite patogiai pasodinti svečius, o naktį jaukiai miegoti. Didelę dalį svetainės turėtų sudaryti minkštieji baldai, todėl labai svarbūs yra jų audiniai. Svetainėje labai gerai dera minkštieji baldai, pasiūti iš derančių audinių papuoštų atramentais.

Renkantis baldus vaiko kambariui, jei įmanoma derėtų paklausti jo nuomonės. Jeigu vaiko mintys yra nerealios arba neprieinamos, ieškokite kompromiso, kad jis kambaryje jaustusi jaukiai. Kadangi vaikai greitai auga, rinkitės patvarius baldus, kuriuos galima būtų transformuoti. Tokie baldai bus ilgalaikė investicija. Jei vaikai dalinasi vienu kambariu, ieškokite kaip išsaugoti kuo daugiau erdvės. Sutaupysite daug vietos, jei išsirinksite ir išdėstysite tinkamus baldus. Vienas iš geriausių sprendimų – dviaukštė lova. Jeigu vienas vaikas gyvena mažame kambaryje, sofa-lova sutaupys nemažai vietos ir leis gyventi jaukiai ir patogiai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *