Kokį butą įsigyti?

Naujo būsto ieškojimas yra vienas sunkiausių sprendimų kiekvieno žmogaus gyvenime. Išsirinkti padorų būstą už prieinamą kainą yra labi sunku, nes ir pirkėjai, ir pardavėjai nori išlošti. Butų pasirinkimas yra labai didelis, todėl suklysti yra labai lengva. Taigi į ką reikia atsižvelgti, kad išsirinkti geriausią įmanomą būstą už prieinamą kainą?

Labai dažnai iškyla klausimas kokį būstą pasirinkti – senos ar naujos statybos? Daugelis pirkėjų renkasi naujesnį butą, tačiau tai daro labai atsargiai. Tokį sprendimą paskatina priimti tai, kad naujos statybos būstas bus geriau suplanuotas, patogiau įrengtas, turės didesnę išliekamąją verte ir ji išlaikyti kainuos pigiau. Tačiau nemažai pirkėjų renkasi senos statybos namą. Jie yra labiau prieinami ir kartais pasižymi patikimesne ir erdvesne, kokybiškesne statyba. Nors renovuoti senesnį butą kainuoja daugiau, nemažai pirkėjų teigia, kad įdiegus automatinį šildymą, įsigyti senos statybos namą yra puiki ir patogi investicija, ypač jeigu pavyksta rasti, kai parduodami butai vilniuje be tarpininku.

Bet svarbiausias kriterijus ieškant būsto yra ne jo amžius, o kokybė. Nemažai apklaustų pirkėjų Vilniuje bei Kaune kreipia didžiausią dėmesį ne į statybos metus, o į objekto būklę ir kokybę. Kad jūsų neapgautų, rekomenduojama kreiptis į nepriklausomą specialistą, kuris galėtų gerai įvertinti būsto būklę ir paaiškinti, kiek reikėtų išleisti buto renovavimui ir jo geros būklės išlaikymui. Prieš imantis šių veiksmų svarbu yra gerai apgalvoti, kiek esate pasirengę skirti pinigų savo naujiesiems namams.  Naujas būstas kartais gali būti daug mažiau patogesnis nei senas, gerai sutvarkytas butas. Bet kokį butą galima renovuoti pagal poreikius, tik reikia įsitikinti, kad jis kokybiškas.

Tačiau nereikia pamiršti aplinkos ir joje įmanomų pokyčių. Būsto beieškant svarbu išsirinkti tinkamą ir jums patogų miestą bei rajoną. Nereikia pamiršti apie vietą jūsų transporto priemonei  ir patikrinti ar šalia pastato nėra planuojamos statybos. Naujai pastatytas daugiabutis gali pakenkti jūsų būsto naturaliam apšvietimui ir sukelti daug triukšmo. Dėl to ieškant būsto reikia atsižvelgti ne tik į pastato vietą, bet ir buto vietą ir aukštą jame.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *