Restoranas Kaune ir gardus vynas

Po truputį į Lietuvą atkeliaujant pavasariui žmonės traukia į lauką pasivaikščioti, pasilepinti pagaliau šildančiais saulės spinduliais. Kuo pavasaris gražesnis, kuo daugiau saulės, tuo daugiau žmonių galime sutikti gatvėse savaitgaliais ar vakarais. Žmonės eina pasivaikščioti su šeimomis arba susitikti su senai matytais draugais, merginos pasidaro merginų vakarus, vaikinai eina į barą išlenkti po alaus bokalą. Tačiau ne ką mažiau žmonių mėgsta ne tik alų tačiau ir gardų vyną, kurio galima paragauti Kauno restoranuose.

Lietuvių skonis vynui yra tikrai geras, tą galime spręsti iš to, kad restoranuose galima rasti gausybę įvairiausių vynų rūšių. Taip pat mieste atsidarę nemažai specializuotų vyno parduotuvių, kurios siūlo šimtus, jei ne tūkstančius, skirtingo vyno rūšių, nuo standartinių Ispanijos, Italijos ir Prancūzijos regionų, iki egzotiškų Japoniškų, Kanadietiškų ar kitų šalių vynų. Save gerbiantis restoranas Kaune jums pasiūlys įvairių šalių rūšinio vyno butelį. Galbūt ir nerasite tokio didelio pasirinkimo kaip vyno parduotuvėje, tačiau tikrai išsirinksite skanų vyną.

Paprastai eiti ragauti vyną į restoraną geriausia didesne kompanija, todėl, kad rūšiniai vynai parduodami buteliais. Taigi jei nueisite dviese ar vienas ir norėsite išgerti skanesnio rūšinio vyno, turėsite pirkti visą butelį. Kas gali būti per daug jei norėsite pasivaišinti tik vienas ar dviese. Tačiau jei eisite su didesne kompanija, bent keturių žmonių, tuomet neturėsite problemų, galėsite paragauti ne vieno rūšinio vyno ir įvertinti, kuris vynas jums buvo skanesnis. Galite paklausti ar yra toks restoranas Kaune, kuris specializuotųsi vynų srityje ir turėtų daugybę vyno rūšių. Tokių restoranų Kaune tikrai yra ir ne vienas, tiesiog reikėtų panaršyti internete ir susipažinti su siūlomų gėrimų meniu. Kaune kaip ir kituose miestuose galima rasti ne tik specializuotų vyno restoranų, tačiau ir specializuotų viskio restoranų/barų, alaus barų, kuriuose galėsite paragauti gėrimų iš skirtingų pasaulio šalių. Dauguma tokių specializuotų barų bei restoranų taip pat savo klientams bei svečiams siūlo ir degustacijas, jų metu galėsite sužinoti ir apie degustuojamų gėrimų istoriją, iš kur jie atsirado, kaip buvo pradėti gaminti, kaip dabar yra gaminami, taip pat ir paragausite jų bei galėsite įvertinti ir išsirinkti savo mėgstamiausią gėrimą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *