Stogo dangos

Blachy Pruszynski kompanija , viena didžiausių Lenkijos Stogų ir sienų dangų gamintoja, kiekvienais metais plečia savo veiklą ir asortimentą, kad atitiktų architektų reikalavimus ir klientų lūkesčius. Kompanija gamina puikias  ir kokybiškas stogo dangas, kurios atitinka visų pirkėjų lūkesčius. Pagrindiniai įmonės gaminiai: Čerpinis profilis, Trapecinis profilis, Banguoti lakštai bei  Classic profilis.

Taip pat įmonė siūlo:

·        Plienines stogų dangas, pradedant dengtas su cinko ir aliucinko danga, dengtomis įvairiomis polymerinėmis dangomis, platus čerpinių dangų, profiliuotų skardų asortimentas.

·        Stogų apdailinęs medžiagos, skardos gaminiai, Standartinės ir nestandartinės medžiagos .

·        Sienų ir fasadų apdailos medžiagos, skardos lankstiniai, šalto valcavimo profiliai, kasetės, sieninės plokštės perforuota skarda.

·        Aliuminio plokštės, lubos ir priedai, gipso kartonoprofiliai, profiliai pagaminti iš spalvotų metalų, medinės durys ir langai

 

Kiekvienas siūlomas produktas , yra pagamintas atskirai, pagal kiekvieną individualų užsakymą.Įmonė ne tik gali pristatyti užsakytas medžiagas, tačiau taip pat siūlo profesionalias konsultacijas apie optimalius konstrukcinius sprendimus ir tinkamų produktų pasiūlymą.Be standartinių parduodamų gaminių.Įmonė gaminą įvairius nestandartinius elementus, atsižvelgiant į klientų pageidavimus, kurie užtikrina estetika ir atitinkamas funkcijos atlikimą.Jas užtikrina įmonės naudojamos šiuolaikinės technologijos ir mechanizmai, užtikrinantys medžiagos naudojimo kokybę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *