Bendravimo pokyčiai

Laikas gyvenime gali pakeisti labai daug. Tai pastebime lygindami savo ir savo tėvų pasirinkimus atitinkamame amžiuje. Ne vienas iš mūsų yra girdėjęs pasakojimus iš savo tėvų jaunystės. Apie tai, aks tuo metu buvo populiaru ir aktualu jaunimo tarpe. Nenuostabu, jog šiandien daug kas iš pasakojimų atrodo juokinga, nes mes gyvename visiškai kitame laikmetyje. Vienas iš įdomiausių dalykų, kurį galima stebėti keičiantis – tai bendravimo įpročiai. Greičiausiai visiems suprantama, jog šiandien viskas gerokai kitaip nei prieš kelias dešimtis metų. Nė vienas mūsų neįsivaizduoja savo gyvenimo be kompiuterio, telefono ir nuolatinio naudojimosi internetu. To reikalauja darbas, o tuo pačiu ir pramogos, kurios tikrai pasikeitė ir adaptavosi prie esamos situacijos. Kalbant apie naujienas, kurios būtų gan prieštaringai priimtos ankstesniais laikais, sex pazintys yra neabejotinai sąrašo viršuje. Jaunajai šių laikų kartai viskas atrodo paprasta ir natūralu, tačiau mūsų tėvų jaunystėje net ir išėjimas į šokius buvo laikomas dideliu įvykiu, na o ką jau kalbėti apie tokius akibrokštus. Visgi, ar galima teigti, jog tokie bendravimo ar netgi pažinčių įpročiai yra pokytis į teigiamą pusę? Čia kiekvienas galime turėti savo nuomonę, tačiau mes pateiksime kelis argumentus skeptikams, kurie juos privers susimąstyti.

Visų pirm nepamirškime, jog neįpareigojantys santykiai yra kiekvieno žmogaus asmeninis pasirinkimas. Jei abu partneriai tai supranta ir su tuo sutinka, negalima teigti, jog toks pasirinkimas yra nederamas. Tik tuo atveju, jei vienas iš partnerių turi kitus lūkesčius ir nežino, su kokiu bendravimu sutinka, tai būtų laikoma apgaudinėjimu. Greičiausiai jau dabar puolate mintyse argumentuoti, juk niekas susipažinimo metu nepasakoja savo ketinimų ar tikslų. Manoma, jog tam gerokai per anksti. Visgi, šioje vietoje galima atrasti ir kitą, daug patogesnę išeitį. Tai sex pazintys internete. Greičiausiai jau esate apie jas girdėję, mat jos sulaukia milžiniško populiarumo bei susidomėjimo. Ar pasinaudosite šiuo pasiūlymu yra jūsų pačių pasirinkimas, na o mes norėjome tik perteikti, jog kartais bendravimas internete suteikia tam tikrus privalumus apie kuriuos anksčiau nesusimąstėme.

Kitas svarbus argumentas, kodėl pazintys internete gali būti laikomos naudingu pokyčiu – netradicinės orientacijos asmenų bendravimas. Pastariesiems susirasti antrąsias puses ar tiesiog susikurti santykius yra be galo sudėtinga, na o ką jau kalbėti apie neigiamą visuomenės požiūrį ar net patyčias. Būtent dėl šios priežasties tokiems žmonėms labai patogu užmegzti ryšius internetinėje erdvėje, kur jie jaučiasi saugūs ir gali būti savimi. Greičiausiai tai ir yra svarbiausia, jog galėtumėme jaustis gerai savo kailyje ir nereikėtų slėptis ar gėdytis įvykdytų pasirinkimų. Taigi, jei anksčiau turėjote neigiamą požiūrį į intymias pažintis internetinėje erdvėje, tikimės, jog šie argumentai bei pavyzdžiai praplėtė jūsų požiūrį ir į viską žiūrėsite naujai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *