Kitoks kolektyvo susibūrimas

Kolektyvo šventės yra tikrai ne naujiena. Galbūt jų nepasitaiko tiek daug kiek norėtųsi, tačiau didžiąsias metų šventes ar gimtadienius tikrai stengiamės paminėti.  Daugeliui įprasta, jog kolektyvas susiburia tik tam tikrų kalendorinių švenčių metu, tačiau visa tai gali būti vykdoma ir kitaip. Protingas vadovas visada supranta, jog tik komandinis darbas ir bendros pastangos vardan išsikeltų tikslų gali padėti pasiekti geriausius rezultatus. Jaučiate, jog jūsų darbuotojai prarado entuziazmą, kyla tarpusavio nesutarimai ar dvejonės? Visa tai išspręsti nėra taip sudėtinga, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Suorganizuokite kolektyvo išvyką ir tai jums atskleis visus reikiamus atsakymus. Šioje vietoje norime pasiūlyti šiek tiek netradicinį pasirinkimą darbuotojų susibūrimui. Kaimo turizmo sodyba yra dažnai tapatinama su šeimų poilsiu ir kultūrine veikla, tačiau joje galite puikiai praleisti laiką ir su savo kolegomis. Pamirškite taip vadinamus “balius” ir stereotipus, nes išbandyta nauja veikla gali jums suteikti daug daugiau nei kada galėjote tikėtis.

Kalbant apie tai, ką gali pasiūlyti kaimo turizmo sodyba, galima paminėti kelis populiariausius pasirinkimus. Visų pirma tai pasiplaukiojimai valtimis ar baidarėmis, kubilas, pirtis, tinklinis ar net žvejyba. Tai tradiciniai pasirinkimai, apie kuriuos žino daugelis. Tiesa, šioje vietoje savo laiką galite suplanuoti ir kitaip. Viskas priklauso tik nuo idėjų bei jūsų noro jas įgyvendinti. Jei jau apsisprendėte, jog kartu su savo kolegomis norėtumėte nuvykti į kaimo turizmo sodybą, kodėl gi nepasinaudojus šia puikia proga ir neprisiminus lietuvių liaudies tradicijų? Galbūt kai kuriems tai skamba nuobodžiai, tačiau tik tuo atveju, jei nė karto nesate dalyvavę panašiame susibūrime. Jūs galite pasikviesti muzikantus ar net vedėjus, kurie supažindintų su įvairiais žaidimais, juos pravestų ir sukurtų neįtikėtiną atmosferą. Toks laiko praleidimas kartu su kolektyvu būtų gerokai turiningesnis, nei įprasti vakarėliai, prie kurių jau esame pripratę. Taigi, jei norite suartinti kolektyvą ar galbūt tiesiog praleisti laiką su kolegomis, kurie jums yra labai svarbūs, pabandykite suorganizuoti netradicinę išvyką, nes ji bus šis tas naujo kiekvieno iš jūsų gyvenime.

Tiesa, jei neturite noro eksperimentuoti ir liaudies tradicijos bei žaidimai jums skamba juokingai – tai jūsų pasirinkimas ir mes jo tikrai nekritikuosime. Tokio tipo sodyba šventėms yra ne ką mažiau patrauklus pasirinkimas, tad galite net neabejoti ir tiesiog pasirinkti praleisti laiką gamtos apsuptyje, su kolegomis. Bet kokiu atveju tai bus veikla, kuri suartins ir galbūt išsklaidys neigiamas emocijas, kurių gali susikaupti dėl darbinių užduočių. Toks laiko praleidimas išspręs problemas ir leis kurti nepriekaištingą atmosferą darbe. Ji ir bus tas aspektas, kuris padės įgyvendinti užsibrėžtus tikslus, apie kuriuos kalbate jūs ir jūsų vadovas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *