DRU židiniai

DRU yra tokia Belgijos kompanija, kuri gamina fantastiškai geras ketines krosnelės bei plieno-ketaus ugniakurus, elektrinius ir dujinius židinius. Pilnas firmos pavadinimas – DRU VERWARMING BV. Šie židinių gamintojas veiklą pradėjo bemaž nuo 18 a. pradžios ir sekasi jiems velniškai gerai. Šiandien DRU turi savo atstovybes didžiausiuose Europos miestuose, bendradarbiauja su stambiausiais šildymo sistemų perpardavinėtojais visame pasaulyje ir yra neabejotinai viena rimčiausių ir respektabiliausių židinių ir krosnelių gamintojų visoje šildymo rinkoje.
Bendrovės produkcija ir asortimentas itin patrauklūs visiems socialiniams sluoksniams – nuo ekonomiškų ir itin efektyvių ketinių krosnelių, gebančių apšildyti daugiau nei 100 m2 plotą, iki visiško ekskliuzyvo varomo elektra ar dujomis – modernių ir stilingų židinio ugniakurų, kuriančių prabangos ir prestižo įspūdį. Taigi, užsukę į DRU salonus rasite kokybišką šildymo prietaisą tiek nedideliam sodo nameliui, tiek vidutinio dydžio butui, tiek prašmatniai užmiesčio vilai.
Nežinantiems ką pasirinkti – trumpas instruktažas:
1. Ketaus krosnelės dažniausiai pasižymi neblogu naudingumo koeficientu, tačiau jų akumuliuojama šiluma yra vargiai kontroliuojama – krosnelės šildo erdvę aplinka save, tad jei turite stipriai suskirstytas patalpas, pagalvokite apie židinį.
2. Židiniai būna įvairiūs – kieto kuro, elektriniai, dujiniai. Geriausių šildymo rezultatų žinoma galima pasiekti su kieto kuro židiniais, toliau seka dujiniai, o galop elektriniai židinukai kurie iš esmės atlieka dekoratyvinę funkciją ir geba apšildyti ne daugiau 2-3 m2.
3. Kartais paprasta krosnelė kainuojanti vos tris tūkstančius litų, gali būti efektyvesnė ir naudingesnė nei židinys, kurio kaina siekia penkiaženklę sumą. Įsitikinkite, jog perkate tai, ko jums reikia, pasitarkite su nešališku specialistu ar konsultantu.
Pirkdami židinį ar krosnelę nepamirškite atkreipti dėmesio į krosnelės efektyvumo rodiklius, galios dydį, kokybės standartus ir ženklinimą. Kuo didesnis efektyvumas, tuo optimaliau išnaudosite deginamą kurą. Galios vienetais vienas kW grubiai apšildo apie 10 m2 ploto – paskaičiuokite ar ne per silpną ugniakurą ar krosnelę pasirinkote. Sertifikatai garantuoja Europinę kokybę ir aukštą eksploatacijos kertelę tad nepamirškite atkreipti dėmesį ir į juos.
Šiuo metu Dru produkcijos galima įsigyti Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Panevėžyje. Tiesiog pagooglinkite ir rasite Jums artimiausią DRU partnerį.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *