Madingos paplūdimio skarelės – būtinas atributas pajūryje

Paplūdimio skarelės visada buvo ir vis dar išlieka madingos. Ar žinojote, kad seniau įvairios lengvos bei sunkesnės natūralių pluoštų skarelės ir skaros parodydavo moters turtinę padėtį. Šiomis dienomis tiek mados, tiek supratimas apie ją pasikeitė ir moterys įsigudrino jas rištis ne tik ant galvos. Yra pačių įvairiausių skarelių rišimo būdų. Nesidrovima skareles rišti ne tik ant galvos, bet ir klubų, kaklo, rankinių, riešo arba iš skarelės paplūdimiui pasidaryti lengvą, vėjyje plaikstomą, suknelę.

Pagrindinė paplūdimio skarelių funkcija yra apsaugoti plaukus nuo kenksmingų saulės spindulių. Jei ją rišitės ant kaklo, jis bus apsaugotas nuo vėjo. O juk paplūdimyje ši gamtos stichija yra dažnas svečias ir lengva tikimybė susirgti bei peršalti. Paplūdimio skarelės kita, ne ką mažiau svarbi, misija yra estetinė. Jos dailiai puošia kiekvienos merginos bei moters kūną. Šiuo būdu galite paslėpti trūkumus pilvo ar šlaunų srityse. Juk dažnai moterys kompleksuota dėl savo figūros, todėl vengia tiek saulės vonių, tiek maudynių malonumų. Tad išeitis jau yra – įsigykite naują puošnią skarelę, kuria galėsite pasipuošti arba apsaugoti savo plaukus bei kaklą, smagiai leisdamos laiką paplūdimyje.

2013 m. maudynių sezonui stilistai patarė rinktis tokias skareles, kurios tarsi atkartoja vyraujančias maudymosi kostiumėlių tendencijas: įvairios virvelės, asimetriški modeliai, netikėti surišimai. Jei skarelė bus rišama ant galvos, tuomet labiau derėtų rinktis puoštas masyviais ornamentais. Nepamirškite pasidabinti ir kitais aksesuarais. Paplūdimyje ypač tinka įsisegti tokius auskarus, kurie pagaminti iš natūralių medžiagų. Tai gali būto medis arba kamštinė medžiaga. Tokios pat sudėties gali būti ir dėvimos apyrankės.

Jei Jūsų maudymosi kostiumėlis yra margintas įvairias raštais, skarelė gali būti vienspalvė ir lengva arba priešingai, jei drabužis maudynėms yra vienspalvis, tuomet labiau tiks paplūdimio skarelės, kurios yra margos. Didelė šių aksesuarų gausa yra internete. Čia ne tik pigiau, bet ir greičiau apsipirksite. Kiekvienos prekės turi savo aprašymus, todėl nesunkiai sužinosite jų privalumus ir trūkumus. Vienoje vietoje matomos skarelių nuotraukos padės žymiai lengviau išsirinkti norimos spalvos bei raštų paplūdimio aksesuarą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *