Pigūs skrydžiai

Judėjimo laisvė bei galimybė iš vienos vietos nuvykti į kitą jau nieko nestebina. Negana to, jog daugelis iš mūsų turi nuosavus automobilius, taip pat galime sau leisti skraidyti į įvairias pasaulio šalis bei plėsti savo akiratį. Nesvarbu ar norite skirti atostogų į egzotiškas šalis, ar tiesiog planuojate aplankyti savo šeimos narius ir gimines, esančias užsienyje, pigus skrydziai yra visada aktualus klausimas. Niekam ne paslaptis, jog kartais lėktuvo bilietų kainos yra itin aukštos. Tai gali priklausyti nuo sezono, užimtumo ar kitų rodiklių, tačiau norint sutaupyti, visada galima atrasti išeitį. Bilietai į Londoną yra vieni paklausiausių. Visiems puikiai žinoma, jog būtent šiame mieste ir aplink jį yra įsikūrusi didžioji dalis lietuvių emigrantų. Taigi, jei planuojate apsilankyti šiame mieste ir jums įdomu, kaip sutaupyti perkant skrydžio bilietus, štai keli patarimai, kurie jums pravers.

Kalbant apie bilietų kainas, laikas yra bene svarbiausias faktorius. Tai reiškia, jog kaina yra itin susijusi su data, kada įsigyjate bilietus. Pigūs skrydžiai dažniausiai pateikiami tais atvejais, kai užsisakoma itin anksti arba paskutinę minutę. Žinoma, bet kuriuo iš šių atvejų išlieka tam tikra rizika. Jei perkate gerokai anksčiau, nei planuojate išvykti, gali nutikti taip, jog pasikeis planai ir nebegalėsite keliauti nurodytą dieną. Visa tai gali lemti papildomas išlaidas jei keisite datą ar išvis atšauksite skrydį. Kitas galimas variantas – pirkti paskutinę minutę. Greičiausiai esate girdėję apie tokio tipo pasiūlymus, kai likus kelioms laisvoms vietoms lėktuve, bilietai yra parduodami už simbolinę kainą. Bilietai į Londoną neretai gali kainuoti daugiau nei tikėjotės, tad jei pasirinksite šį būdą galite sutaupyti išties didelę sumą pinigų. Visgi, jūs taip pat rizikuojate, nes gali būti, jog lėktuvuose nebus vietų ir turėsite susimokėti pilną kainą. Taigi, galima drąsiai teigti, jog sutaupyti įmanoma, tačiau reikia pasirinkti būdą kaip. Jei norite būti tikri, jog viskas vyks pagal planą, savo kelionę planuokite iš anksto ir įsitikinkite, jog planai nepasikeis ir galėsite išvykti tada, kada nurodyta.

Dar vienas svarbus aspektas, padedantis sutaupyti – skrydžių bendrovės pasirinkimas. Niekam ne paslaptis, jog vienos jų pateikia didesnes kainas, tuo tarpu kitos nuolatos siūlo itin patrauklius pasiūlymus. Jei jums reikalingi bilietai i Londona yra brangūs vienoje bendrovėje, neskubėkite nuleisti rankų ir ieškokite pasiūlymų. Gali būti, jog kita kompanija jums pasiūlys ženkliai mažesnę kainą. Klausiate savęs, kodėl kainų skirtumas yra toks didelis? Taip yra dėl to, jog vienos bendrovės koncentruojasi į ekonominius skrydžius ir daro viską, jog galėtų pasiūlyti minimalias kainas. Tokioms kompanijoms pigūs skrydžiai yra prioritetas ir jos renkasi galimybę skraidyti dažniau už mažesnę kainą nei pardavinėti brangius bilietus ir skristi vos kartą per savaitę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *