Pigūs skrydžiai į Prancūziją

Prancūzija – labai graži Europos šalis, turinti ne tik daug gražios gamtos, tačiau taip pat ir išskirtines tradicijas bei nuostabius miestus su gražia architektūra. Nieko keisto, kad atsiradus galimybei tiesiogiai nuskirsti į šią šalį iš Vilniaus oro uosto, atsirado tikrai daug norinčiųjų. Žmonėms patinka lankytis Prancūzijoje dėl daugelio skirtingų priežasčių, tačiau vis dažniau galima pastebėti, kad jaunos poros skrenda į Paryžių praleisti savo medaus mėnesio.

Ką galima išvysti Prancūzijoje?

Pigus skrydziai į Prancūziją, o ypač į Paryžių jums tikrai patiks dėl nuostabios architektūros ir jaukumo. Jeigu atsidursite Paryžiuje, tuomet jums tikrai vertėtų pasivaikščioti Notre Dame katedroje. Tai istorinė vieta, kurioje vyko daug reikšmingų kultūrinių įvykių. Dabar čia galima ramiai pailsėti ir stebėti miesto atmosferą. Tačiau, greičiausiai jūs čia atvyksite pamatyti savo akimis visos Prancūzijos simbolio – Eifelio bokšto. Gyvai jį stebinti, jis dar didingesnis nei nuotraukose arba filmuose. Šarlio de Golio aikštė – taip pat puiki vieta, kurioje reiktų apsilankyti, kadangi čia lankytojai galės išvysti Triumfo Arką, apie kurią nuolat pinasi legendos. Žinoma, taip pat verta skirti laikui pasivaikščiojimu per Paryžiaus senamiestį. Šis senamiestis, kaip ir daugelio kitų sostinių tuo atžvilgiu, kad automobilyje arba autobuse visko nepamatysite. Be jokios abejonės, geriausią įspūdį galėsite susikurti, jeigu skirsite sau laiko ramiai pasivaikščioti per senamiestį. Turbūt taip pat norėsite pamatyti ir Lotynų kvartalą, kuris yra vadinamas taip todėl, kad ten gyvena daug studentų ir intelektualų, kurie domisi literatūra. Šiame kvartale rasite ir tikrai nemažai knygynų bei bibliotekų, kur rasite ne tik visą Prancūzijos literatūros klasiką, tačiau taip pat nemažai ir užsieniečių literatūros, tad jei gerai mokate prancūzų arba anglų kalbą, čia galite pigiai nusipirkti nuostabių knygų.

Kada skristi pigiausia

Pigūs skrydžiai į Prancūziją yra įmanomi visada, kadangi dabar daugelis oro linijų bendrovių bendradarbiauja su Vilniaus oro uostu, tad skrydžiai įmanomi tiesiogiai. Dabar iš Vilniaus į Paryžių tiesiogiai galite nuskristi vos už šimtą keturiasdešimt litų. Be jokios abejonės, pigūs skrydžiai bus dar pigesni, jeigu keliausite ne savaitgalį, o darbo dienomis. Kadangi savaitgalį norinčiųjų keliauti yra kur kas daugiau, tai ir kelionės bilietai yra gerokai brangesni. Taip pat kartais skrydžio bilietų kainos skiriasi ir pagal metų laikus. Vasarą kelionės bilietai gali būti brangesni nei žiemą. Kad ir kaip ten bebūtų, jeigu norite vasarą su savo antra puse puikiai praleisti laiką, tai geriausiai būtų pirkti skrydžių bilietus internetu. Taip bus kur kas pigiau, kadangi nereikės mokėti aptarnavimo mokesčio. Tai yra labai patogu, kadangi galite išsirinkti norimą reisą per internetinę paiešką ir visus nusipirktus bilietus galėsite patys atsispausdinti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *